Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 18:09:36

У Чернігові переселенці з Донбасу нагрубіянили дівчині за привітання "Слава Україні!"

24.08.2015   08:18Агенцiя

"Мы приехали, чтобы у вас тут порядок навести и мозгов вам вправить", – пояснив переселенець свій приїзд до українського міста.

У Чернігові в місцевої мешканки та переселенців із Донбасу виникла конфліктна ситуація через привітання "Слава Україні!". Про це учасниця конфлікту Валерія Алєксєєнко написала в спільноті "Чернігів" у Facebook, проілюструвавши допис фотографіями.

За її словами, вона привіталася з людьми, що приїхали на позашляховику BMW, словами "Слава Україні!", а у відповідь почула лайку: "Что ты хочешь услышать, иди на...".

Зазначається, що на запитання "Чого ж ви тоді приїхали в українське місто, до бандерівців?" чоловік грубо висловився, почав розпускати руки і відповів: "Украина и такие как вы нас бомбите... Мы приехали, чтобы у вас тут порядок навести и мозгов вам вправить".   

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини