Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 19:44:56

За добу рятувальники ліквідували 6 пожеж, що виникли внаслідок необережного поводження громадян з вогнем

22.08.2015   14:14

За минулу добу на Чернігівщині рятувальники ліквідували 6 пожеж, що виникли внаслідок необережного поводження людей з вогнем.

Так, о 02:05 у Козелецькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння будинку у с. Євминка. Подолавши відстань у 17 км, на місце події прибуло з м. Остер пожежно-рятувальне відділення. У цей час палали стіни та дах оселі.

Рятувальники одразу приступили до гасіння. О 02:52 вони локалізували, а о 05:00 остаточно ліквідували пожежу та завадили їй поширитися на сусідні подвір’я.

Полум’я встигло пошкодити стіни та знищити дах будинку. За попередніми даними причиною лиха стало займання сухої рослинності на подвір’ї через необережне поводження з вогнем. Винна особа встановлюється.   

Інші 5 пожеж сталися на відкритій місцевості поблизу або безпосередньо у самих населених пунктах області. Внаслідок цього вигоріло 4,7 га території. Лише завдяки оперативному реагуванню рятувальників вдалося запобігти розповсюдження вогню на помешкання та господарчі споруди.

У зв’язку з цим, рятувальники закликають громадян бути обережними у поводженні з вогнем, не кидати непогашені сірники, недопалки та не спалювати суху рослинність чи сміття.

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини