Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 18:11:10

Відтепер усі "швидкі допомоги" Чернігівщини мають глюкометри

21.08.2015   09:23Агенцiя

Благодійний фонд «Поліський оберіг», засновником якого є Владислав Атрошенко, продовжує свою системну роботу в медичній сфері. Вже звичними для жителів Чернігові й області стали безоплатні лікарські огляди, забезпечення медичних закладів необхідними препаратами й засобами, а людей з особливими потребами – реабілітаційним обладнанням. Цього разу за сприяння фонду необхідні прилади отримав Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Це – 61 глюкометр, що миттєво вимірює рівень цукру в крові. «Нехай вони довго служать людям, і нехай люди будуть здоровими», – з такими побажаннями передав їх медикам представник команди Владислава Атрошенка Сергій Гарус.

У нашій області нині працює понад 90 бригад «швидкої допомоги», і лише третина з них досі мала глюколметри. А враховуючи те, що на рік медикам доводиться майже дві тисячі разів виїздити на виклики до хворих на цукровий діабет, наявність таких приладів має велике значення. Адже за даними глюкометра можна швидше встановити діагноз, а значить – вчасно розпочати лікування і врятувати життя людині.

«Ми звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти і збільшити кількість глюкометрів, щоб вони були в кожній бригаді «швидкої допомоги», – розповідає директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко. – Тепер ми забезпечимо цими приладами всі машини «швидкої допомоги». Враховуючи те, що наш Центр здійснює близько 800 викликів по області за добу, ці прилади будуть у великій нагоді для покращення діагностики наших пацієнтів».

PR

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.