"Еко Місто" та підопічні Центру здорової молоді разом прибрали в Ялівщині
14 серпня відбулося прибирання берегу Стрижня в Ялівщині. До ініціативи «Еко Міста» долучилися колишні наркозалежні люди, котрі успішно пройшли курс лікування в Центрі здорової молоді та досягли етапу ресоціалізації. Для них акція з прибирання стала ще однією можливістю повернутися до здорового життя й принести користь суспільству.
Про це сказав один із учасників заходу Богдан:
– Треба підтримувати чистоту в Чернігові. Це правильно, і людям буде приємніше відпочивати, коли тут буде порядок. Та й у самого від того, що робиш щось на користь іншим, самооцінка піднімається. Планую приймати участь і в наступних акціях.
За дві з половиною години прибирання активісти та волонтери з центру зібрали майже 40 мішків сміття, більшу частину якого відправили на повторну переробку. Окрім скла, пластику та металевих бляшанок, учасники прибирання окремо збирали ще й пластикові кришки від пляшок. Їх використають для виготовлення протезів пораненим бійцям АТО. Допомогу з вивезенням та підготовкою відходів для їх наступної переробки надало ПП «Чернігів-Вторма», а витратнимим матеріалами забезпечив ТД «Сігма-Трейд».
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.