Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 17:44:36

Чернігівці відремонтували автомобілі для військового госпіталю

14.08.2015   12:18Агенцiя

Працівники ВАТ "Чернігівавтосервіс" надали допомогу військовому госпіталю. Вони відремонтували три автомобілі: карету швидкої допомоги, пересувний рентгенкабінет та автобус для транспортування хворих.

Автомобілі належать 407-му військовому госпіталю, який розташований в обласному центрі. Військові заздалегідь провели ремонт вузлів та агрегатів техніки, а працівники "Чернігівавтосервісу" її пофарбували.

- Сума коштів, яка необхідна була для проведення ремонтних робіт стала непосильною для нашої установи, - розповів начальник госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.  – Тому провели роботу щодо пошуку благодійників, які б допомогли у вирішенні цього питання.

Колишній військовий, Генеральний директор ВАТ "Чернігівавтосервіс" Володимир Козир зголосився надати допомогу військовим медикам і після транспортування техніки на підприємство автомеханіки за півтора місяця провели роботи з фарбування автомобільних кузовів.

- На ремонт було витрачено понад шістдесят тисяч гривень: провели зварювальні роботи, пофарбували автомобілі, а також модернізували старий двигун однієї з машин, - повідомив Володимир Козир.

- Ми намагаємося постійно допомагати військовим, які захищають незалежність та суверенітет  нашої держави, - зазначив керівник ВАТ "Чернігівавтосервіс" Володимир Козир. -  Свого часу для воїнів АТО закупили та відправили бронежилети, радіостанції та майже 20 тонн різноманітної гуманітарної допомоги. Також щоразу виділяємо автобуси для перевезення військовослужбовців до місць дислокації в зоні АТО.

Відремонтовані автомобілі отримав начальник 407-го військового госпіталю Олександр Слєсаренко. Він подякував спеціалістам та керівнику автопідприємства за безкоштовну допомогу в ремонті військової техніки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини