Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 травня, 18:19:34

Микола Звєрєв перебував з робочим візитом у Куликівському районі

13.08.2015   17:53

Причиною візиту керівника представницької влади Придесення на Куликівщину послужило тривожне звернення Хибалівської територіальної громади щодо закриття школи в цьому селі.

Отож 13 серпня разом з головою районної ради Юрієм Крепосним та очільницею райдержадміністрації Валентиною Мельник Микола Звєрєв зустрівся і поспілкувався із жителями Хибалівки та вивчив, порушене у зверненні селян наболіле питання, безпосередньо на місці.

Головна ж причина зазначеної проблеми, насамперед, демографічна і фінансова. В її основі - критично мінімальна чисельність учнів на сучасну і простору двохповерхову школу, і звичайно ж далеке від оптимального, бюджетне навантаження на утримання великого приміщення та на оплату праці колективу вчителів. Як наслідок, рішенням районної ради роботу навчального закладу було тимчасово призупинено, а діти продовжили навчання у сусідній, Вересоцькій ЗОШ. Це й спричинило тривогу у їх батьків, яка й вилилася у вищезгадане звернення до обласної ради.

Під час зустрічі із членами Хибалівської громади, що відбулася у місцевій школі, Микола Звєрєв зазначив, що порушене питання буде розглянуто на засіданні постійної обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери із залученням управління освіти і науки обласної держадміністрації та інших, профільних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. В числі шляхів вирішення проблеми було окреслено кілька варіантів, серед яких, зокрема: збереження профілю школи (якщо це буде оптимізовано), створення на її базі навчально-виховного закладу обласного значення тощо. Та основне у сьогоднішньому спілкуванні, як наголошували селяни, - це те, що влада їх почула і прийшла їм назустріч, аби разом визначити шляхи розв'язання наболілої проблеми.

Окрім того, члени громади висловили свою тривогу і з іншої причини - в селі від спеки пересихають штучні водойми, що, у свою чергу, ставить під загрозу випас сільської дійної череди. Скаржились селяни і на низькі закупівельні ціни на молоко, порушували інші насущні питання, на які почули зрозумілі відповіді очільника обласної ради.

Цього ж дня Микола Звєрєв разом і керівниками району та представниками громади відвідав Хибалівську церкву та відбув до Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину 11:58

Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль марки Renault, який рухався після початку комендантської години.

«Док» на війні у Чернігові

«Док» на війні у Чернігові 11:53

– Страшно було перші три дні, – згадує колишній лікар-дантист, а нині тероборонівець Чернігова Богдан із позивним «Док».

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді 11:37

Планує ремонт бомбосховища, а головна мета – зробити Чернігівську обласну дитячу лікарню найкращою в Україні.

#КодНації. Чернігівський обласний філармонійний центр створив відео до Дня вишиванки 11:19

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки. Це міжнародне свято відзначається щороку кожного третього четверга травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня 11:08

У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.