Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 21:02:06

Микола Звєрєв перебував з робочим візитом у Куликівському районі

13.08.2015   17:53

Причиною візиту керівника представницької влади Придесення на Куликівщину послужило тривожне звернення Хибалівської територіальної громади щодо закриття школи в цьому селі.

Отож 13 серпня разом з головою районної ради Юрієм Крепосним та очільницею райдержадміністрації Валентиною Мельник Микола Звєрєв зустрівся і поспілкувався із жителями Хибалівки та вивчив, порушене у зверненні селян наболіле питання, безпосередньо на місці.

Головна ж причина зазначеної проблеми, насамперед, демографічна і фінансова. В її основі - критично мінімальна чисельність учнів на сучасну і простору двохповерхову школу, і звичайно ж далеке від оптимального, бюджетне навантаження на утримання великого приміщення та на оплату праці колективу вчителів. Як наслідок, рішенням районної ради роботу навчального закладу було тимчасово призупинено, а діти продовжили навчання у сусідній, Вересоцькій ЗОШ. Це й спричинило тривогу у їх батьків, яка й вилилася у вищезгадане звернення до обласної ради.

Під час зустрічі із членами Хибалівської громади, що відбулася у місцевій школі, Микола Звєрєв зазначив, що порушене питання буде розглянуто на засіданні постійної обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери із залученням управління освіти і науки обласної держадміністрації та інших, профільних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. В числі шляхів вирішення проблеми було окреслено кілька варіантів, серед яких, зокрема: збереження профілю школи (якщо це буде оптимізовано), створення на її базі навчально-виховного закладу обласного значення тощо. Та основне у сьогоднішньому спілкуванні, як наголошували селяни, - це те, що влада їх почула і прийшла їм назустріч, аби разом визначити шляхи розв'язання наболілої проблеми.

Окрім того, члени громади висловили свою тривогу і з іншої причини - в селі від спеки пересихають штучні водойми, що, у свою чергу, ставить під загрозу випас сільської дійної череди. Скаржились селяни і на низькі закупівельні ціни на молоко, порушували інші насущні питання, на які почули зрозумілі відповіді очільника обласної ради.

Цього ж дня Микола Звєрєв разом і керівниками району та представниками громади відвідав Хибалівську церкву та відбув до Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини