Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 14:15:19

Прокуратурою вручено підозру затриманому "на гарячому" при одержанні неправомірної вигоди майору міліції

13.08.2015   09:26

Прокуратурою Чернігівської області у кримінальному провадженні щодо одержання 6 тис грн неправомірної вигоди повідомлено про підозру працівникові керівного складу одного з райвідділів міліції Чернігівщини.

Правова кваліфікація його дій згідно з цим документом — ч. 3 ст. 369-2  Кримінального кодексу України.

Майор міліції підозрюється у вимаганні та одержанні грошових коштів від місцевого водія, який був учасником ДТП, за не реєстрацію за даним фактом кримінального провадження та повернення вилучених документів.

Правоохоронця викрито вчора, 11 серпня, в результаті спільних дій прокуратури та УСБУ в області безпосередньо після передачі коштів у його власному автомобілі. Цьому передувало проведення погодженого прокурором комплексу заходів у кримінальному провадженні за фактом вимагання неправомірної вигоди.

Наразі підозрюваного затримано.  До суду направлене клопотання про обрання йому на час розслідування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

 

Довідково: 

Ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України: «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна та із спеціальною конфіскацією».

З початку цього року набрали чинності зміни до кримінального законодавства, які унеможливлюють звільнення від відбування покарання з випробуванням або призначення покарання нижче нижчої межі в разі засудження за корупційні злочини.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression