Незадекларований товар затримали співробітники Чернігівської митниці ДФС
Серед збірного вантажу, що ввозився з Китаю на адресу однієї з київських фірм, співробітники митниці виявили понад 3 тисячі незадекларованих наборів для педикюру.
Порушення встановили на митному посту «Чернігів - вантажний». Під час перевірки інспектором електронної декларації спрацювала система аналізу та управління ризиками. Опрацювавши можливі ризики, система визначила обов’язкові до здійснення форми митного контролю. А саме: вантаж підлягає повному митному огляду.
Вантаж, що знаходився у транспортному засобі звірили з відомостями, вказаними у декларації. Після розвантаження і перерахунку встановили, що 3 167 наборів для педикюру «4 Step Pedicure Paddle» у митній декларації вказати «забули». Замість наборів у документах значиться штучна пемза. Звичайно така заміна одного товару на інший недопустима.
Складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».
Незадекларований товар оцінено у 57 тисяч гривень. Далі справу у встановленому порядку буде скеровано на розгляд суду.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.