Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 травня, 18:11:30

У Чернігові функціонуватиме сайт контролю якості громадського транспорту

13.08.2015   07:29

Сайт контролю за роботою громадського транспорту − така новація працюватиме у Чернігові.

12 серпня в дискусійному клубі «Експертна думка» відбулась презентація сайту громадського контролю якості пасажирського транспорту м. Чернігова.

Мета проекту – підвищити рівень якості надання послуг пасажирських перевезень шляхом збору зауважень, скарг та пропозицій від пасажирів за допомогою онлайн-сервісу  (bus.cn.ua).

Сайт створений за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації у рамках виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012—2015 роки «Чернігівська громада». Організатор проекту – ЧОО ВМГО «Молодь ДемАльянсу».

Під час заходу спікери обговорили всі можливості нового сайту, керівник проекту Романова Тетяна розповіла, як користуватися цим інструментом та який ефект  очікується від нього.  Передбачається, що за допомогою цього сайту чернігівці впиватимуть на покращення якості послуг пасажирських перевезень.

 «Ми будемо працювати над тим, аби новостворена онлайн-платформа стала ефективним інструментом в руках чернігівців на вплив та зміну ситуацію в сфері громадського транспорту. Це є гарною можливістю створити взаємозв’язок і активізувати чернігівців контролювати роботу міського транспорту», − зазначила керівник проекту, представник ДемАльянсу Романова Тетяна.

Миргородський Микола Миколайович, перший заступник міського голови, зазначив актуальність і необхідність подібних проектів в нашому місті, та пообіцяв всіляко підтримувати і співпрацювати на основі цього сайту. Також організатори проекту отримали згоду на співпрацю й від Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину 11:58

Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль марки Renault, який рухався після початку комендантської години.

«Док» на війні у Чернігові

«Док» на війні у Чернігові 11:53

– Страшно було перші три дні, – згадує колишній лікар-дантист, а нині тероборонівець Чернігова Богдан із позивним «Док».

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді 11:37

Планує ремонт бомбосховища, а головна мета – зробити Чернігівську обласну дитячу лікарню найкращою в Україні.

#КодНації. Чернігівський обласний філармонійний центр створив відео до Дня вишиванки 11:19

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки. Це міжнародне свято відзначається щороку кожного третього четверга травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня 11:08

У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.