Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 08:04:33

Колектив Коропського РЦЗ - кращий у 2011 році

03.03.2012   16:12Агенцiя

Вже стало традиційним щорічне проведення у державній службі зайнятості професійних конкурсів на звання "Кращий колектив року" та "Кращий працівник року", в яких цьогоріч активну участь взяли всі центри зайнятості Чернігівської області та їх працівники.

Змагаючись за звання переможців 2011 року, вони демонстрували свої професійні якості, досвід та знання, на власному прикладі доводячи, що у службі зайнятості працюють люди відповідальні, творчі, наполегливі, закохані у свою справу.

За результатами проведеної роботи кращим колективом 2011 року став колектив Коропського районного центру зайнятості, до складу якого входять 9 працівників. Очолює колектив - Левкович Станіслав Юхимович.

За конкурсний період районним центром зайнятості працевлаштовано 476 незайнятих трудовою діяльністю громадян, рівень працевлаштування склав 51,1%, що є найвищим в області. Серед працевлаштованих - 48 осіб квотної категорії, це на 23% більше минулорічного показника. Професійне навчання проходило 128 безробітних громадян, до оплачуваних громадських робіт було залучено 208 осіб, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи отримали 10 безробітних. У результаті апробації Моделі працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю та Методології надання центрами зайнятості соціальних послуг людям з інвалідністю було працевлаштовано 7 осіб з інвалідністю (58% від загальної кількості перебуваючих на обліку), з них 3 пройшли професійне навчання, 1 отримав одноразову виплату допомоги з безробіття.

Активно співпрацює Коропський РЦЗ із соціальними партнерами (управління праці та соціального захисту населення, відділ освіти, районна центральна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сільські, селищні ради) і роботодавцями. В 2011 році укладено 32 угоди про співпрацю, спільно проведено 16 заходів для зайнятого та незайнятого населення, зокрема - молоді (в т.ч шкільної), людей з інвалідністю, осіб квотної категорії.

Своє дозвілля працівники центру зайнятості проводять також разом: відвідують гуртки художньої самодіяльності, беруть участь у спортивних змаганнях, концертних програмах до святкування державних свят, Миколаївського ярмарку, визначних дат тощо.

Щиро вітаємо колег із перемогою. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму, нових  злетів та успіхів у роботі!


Відділ організаційної та інформаційної роботи  

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, що підозрюється в крадіжці

Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, що підозрюється в крадіжці 07:59

Правоохоронці помістили до ізолятора тимчасового тримання наркозалежного чернігівця, який вкрав з незамкненого дому мобільний телефон та аксесуари до нього.

Ніжинський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 30-річного чоловіка

Ніжинський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 30-річного чоловіка 07:46

26 лютого о 01:45 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про загоряння в одному з приватних житлових будинків, що у с. Хвилівка.

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій 07:42

World NGO Day офіційно виник в 2010 році і відзначався 12 державами Балтійського моря. Вперше відзначено на рівні ООН в 2014 році.

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини