Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 09:51:34

Під час ремонту даху житлового будинку підприємство привласнило бюджетні 100 тисяч гривень

12.08.2015   13:40

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області викрили факт привласнення бюджетних коштів службовими особами приватного підприємства.

Так, службові особи підприємства під час виконання робіт за бюджетні кошти з реконструкції (відновлення) покрівлі житлового будинку по  вулиці Орловській у Чернігові завищили вартість робіт шляхом внесення до актів приймання недостовірних даних щодо робіт, які фактично не проводилися та матеріалів, які не використовувалися, чим спричинили збитків державному бюджету на суму 100 тисяч гривень.

За даним фактом слідчим відділом Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини