В ДТП травмувалося 10 осіб
9 серпня о 20:50 в смт. Козелець 27-річний водій місцевий мешканець, керуючи автомобілем ВАЗ2107, рухаючись в напрямку с.Берлози, не надав перевагу в русі на рівнозначному перехресті водію автомобіля ЗАЗ1102 під керуванням 23-річного мешканця села Мирне. Внаслідок чого відбулося зіткнення транспортних засобів.

В салоні автомобіля ЗАЗ 1102 перебувало 7 пасажирів, серед них двоє неповнолітніх( 2006 та 2013 року народження). Всі учасники дорожнього руху поверталися із відпочинку.
В результаті зіткнення в дорожньо-транспортній пригоді отримали тілесні ушкодження 10 учасників дорожнього руху, серед них 8 пасажирів та 2 водії транспортних засобів. Постраждалих доставлено до Козелецької районної лікарні.
Згідно технічної характеристики транспортного засобу «Таврії» допустима кількість місця для сидіння -5 (одне місце для водія).
Одне з найнебезпечніших перевезень вважається, коли батьки на руках перевозять своїх дітлахів. При різкому гальмуванні зі швидкістю в 50км/год вага дитини зростає приблизно у 30 разів. У цей момент утримати маленького пасажира від різкого удару практично неможливо. Найбільш оптимальним варіантом для захисту дитини є установка в автомобілі спеціального дитячого крісла.
В даній дорожньо-транспортній пригоді внаслідок зіткнення неповнолітні отримали тяжкі тілесні ушкодження.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.