Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 03:50:28

З початком весни у Чернігові стартувала призовна кампанія

02.03.2012   12:30

У Чернігові цього року юнаків призовного віку в порівнянні з минулим стало менше на 20,6 відсотка. Про це, під час наради призовної комісії Чернігова, присутнім повідомив міський військовий комісар полковник Володимир Кравчук.

Цієї весни на призовну комісію викликається 3456 юнаків 1987–1994 років народження. Торік їхня чисельність становила 4350 призовників. За словами полковника Кравчука цей фактор пов’язаний з демографічним кризою у нашій країні на початку дев’яностих років.

Оповіщення юнаків призовного віку про час прибуття на медичну комісію проводиться шляхом вручення персональних повісток працівниками комунальних підприємств та головами вуличних комітетів. Розпочалося воно ще на початку лютого, а з 1 березня свою роботу розпочала медична комісія. На разі проводяться підготовчі заходи, що мають на меті виявлення юнаків, які через морально-психологічний стан та вади організму не відповідають критеріям відбору до армії. Тривають попередні медичні огляди та обстеження призовників, а також, за необхідності, направлення їх на лікування.

Голова міської призовної комісії – заступник Чернігівського міського голови Станіслав Віхров під час установчого засідання призовної комісії зазначив, що в обласному центрі будуть відібрані й направлені до війська 140 юнаків. Зокрема, він висловив надію, що весняна призовна компанія буде такою ж вдалою, як і осіння, коли Чернігів своє планове завдання з призову виконав на 100 відсотків.

Водночас слід зазначити, що чиновниками міськради, які щороку посилаються на брак коштів, черговий раз не вирішена проблема обстеження призовників на такі небезпечні хвороби, як гепатит В та С. Відтак, з деякою долею ймовірності можна припустити, що до військових частин можуть потрапити небезпечно хворі люди, які можуть спричинити інфікування своїх співслужбовців. Восени 2011 року призовною комісією міста на подібне обстеження планувалося виділити 15 тисяч гривень, але кошти на це від міськради так і не надійшли. Сьогодні ж необхідна сума вже становить 16,2 тисяч гривень.

Перші команди призовників-чернігівців будуть направлені до Збройних Сил України та інших військових формувань вже на початку квітня.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.