Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:34:25

З початком весни у Чернігові стартувала призовна кампанія

02.03.2012   12:30

У Чернігові цього року юнаків призовного віку в порівнянні з минулим стало менше на 20,6 відсотка. Про це, під час наради призовної комісії Чернігова, присутнім повідомив міський військовий комісар полковник Володимир Кравчук.

Цієї весни на призовну комісію викликається 3456 юнаків 1987–1994 років народження. Торік їхня чисельність становила 4350 призовників. За словами полковника Кравчука цей фактор пов’язаний з демографічним кризою у нашій країні на початку дев’яностих років.

Оповіщення юнаків призовного віку про час прибуття на медичну комісію проводиться шляхом вручення персональних повісток працівниками комунальних підприємств та головами вуличних комітетів. Розпочалося воно ще на початку лютого, а з 1 березня свою роботу розпочала медична комісія. На разі проводяться підготовчі заходи, що мають на меті виявлення юнаків, які через морально-психологічний стан та вади організму не відповідають критеріям відбору до армії. Тривають попередні медичні огляди та обстеження призовників, а також, за необхідності, направлення їх на лікування.

Голова міської призовної комісії – заступник Чернігівського міського голови Станіслав Віхров під час установчого засідання призовної комісії зазначив, що в обласному центрі будуть відібрані й направлені до війська 140 юнаків. Зокрема, він висловив надію, що весняна призовна компанія буде такою ж вдалою, як і осіння, коли Чернігів своє планове завдання з призову виконав на 100 відсотків.

Водночас слід зазначити, що чиновниками міськради, які щороку посилаються на брак коштів, черговий раз не вирішена проблема обстеження призовників на такі небезпечні хвороби, як гепатит В та С. Відтак, з деякою долею ймовірності можна припустити, що до військових частин можуть потрапити небезпечно хворі люди, які можуть спричинити інфікування своїх співслужбовців. Восени 2011 року призовною комісією міста на подібне обстеження планувалося виділити 15 тисяч гривень, але кошти на це від міськради так і не надійшли. Сьогодні ж необхідна сума вже становить 16,2 тисяч гривень.

Перші команди призовників-чернігівців будуть направлені до Збройних Сил України та інших військових формувань вже на початку квітня.

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову