Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 15:44:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

02.03.2012   11:26

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 02 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі - м. Борзна, вул. Свердлова, 29 - О 12 год. 10 хв. в господарстві гр. Щерби М.М., 1967 р.н., сталася пожежа житлового будинку (11х7 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Причина – порушення правил монтажу електромережі. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Ріпкинський район, смт Любеч, вул. Перемоги, 11 кв. 2 - О 13 год. 55 хв. в господарстві гр. Белорус А.І., 1968 р.н., сталася пожежа житлового будинку (15х9 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м та майно. Причина – необережне поводження з вогнем доньки господарки. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

Інші повідомлення:

Протягом доби до 19 пунктів обігріву, працюючих на території області за допомогою не зверталися. За весь період роботи надано допомогу 2493 особам.

Згідно даних відділення екстреної планової консультативної медичної допомоги обласної лікарні станом на 07 год. 00 хв. 2 березня 2012 року за минулу добу до лікувальних закладів області за допомогою від переохолодження та обмороження звернулась 1 людина, яку госпіталізували. В період з 27 січня по 2 березня 2012 року до лікувальних закладів звернулося 206 осіб, з них госпіталізовано 147. Загинуло 4 людини.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини