В Чернігові відкрився ХІ обласний ярмарок “Що може жінка”
В рамках виконання заходів обласної Програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки 1 березня в приміщенні Експоцентру Чернігівської регіональної торгово-промислової палати відкрився ХІ обласний Ярмарок “Що може жінка”.

В урочистому відкритті взяли участь представники головного управління економіки облдержадміністрації, Державної організація “Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”, обласної організації Спілки жінок України, Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок, Регіональної торгово-промислової палати, а також активісти громадських об’єднань та організацій тощо.
Ярмарок насичений різноманітними заходами серед яких: виступи творчих колективів, модельні покази, зустрічі з сучасними письменницями, крім того, майстер-класи на будь-який смак (оформлення кулінарних виробів, візаж, дизайн, ліпка з полімерної глини та солоного тіста, флористика та ін.)
Учасники виставки пропонували придбати оригінальні подарунки до свята 8 Березня. Особливим попитом у відвідувачів користувалася продукція підприємств, якими керують талановиті успішні жінки, а також виробництв, більшу частину колективу яких складають жінки, витвори мистецтв чернігівських художниць, майстринь.
За повідомлення Головного управління економіки oблдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.