Міліція затримала зухвалого автовикрадача
Слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ затримала молодика, який, скориставшись безпечністю власника, викрав легковик прямо в центрі міста.
Молодик, що сидів у чернігівському дворі по вулиці Полуботка разом з компанією випивох, побачив, що власник «Волги» вийшов з салону, не зачинивши дверцята. А коли підійшов ближче, то крізь скло угледів ще й ключі у замку запалення. Не вагаючись, парубок на очах сусідів скочив у салон, завів двигун і натиснув на газ.
Та зловмиснику добряче не пощастило — за кількасот метрів він пробив колесо і вимушений був зупинитися. Розуміючи, що власник автівки вже викликав міліцію, захмелілий молодик почав порпатися у багажнику, аби хоч що-небудь прихопити з собою. Зловмисник викидав речі прямо на дорогу, що викликало справедливе невдоволення одного з перехожих. Той зробив молодику зауваження, зав’язалася словесна перепалка, а потім і бійка.
Коли слідчо-оперативна група під’їжджала до місця виклику, міліціонери побачили автомобіль, який перебував у розшуку, а поряд — двох чоловіків, що якраз з’ясовували стосунки.
Згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, молодик затриманий до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського райвідділу, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.
Автомобіль вилучено і повернуто власнику. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.