Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 17:39:07

Обговорено питання співпраці влади Чернігівщини і Фонду Ганса Зайделя

28.07.2015   12:01Агенцiя

28 липня голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з керівником проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Данієлем Зайберлінгом. Сторони обговорили довгострокові плани співробітництва Фонду з органами влади Чернігівщини.

Микола Звєрєв презентував Чернігівську область, розповівши про її соціально-економічний розвиток та історико-культурний і туристичний потенціал. Серед іншого, йшла мова і про роль Чернігівщини у питаннях безпеки України і Європейського Союзу в умовах агресії Росії проти нашої держави.

У свою чергу, пан Зайберлінг розповів очільнику області про хід реалізації проекту «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Чернігівської області», що здійснюється відповідно до Протоколу намірів між облдержадміністрацією, обласною радою та Фондом від 1 грудня 2014 року.

За словами керівника Фонду, Проект має на меті допомогти головам територіальних громад започаткувати ініціативи місцевих спільнот, спрямовані на їхній соціально-економічний та культурний розвиток. Очікується також, що розроблені учасниками проекту місцеві ініціативи ґрунтуватимуться на засадах концепцій сталого розвитку та належного врядування, а саме: залучення до вирішення існуючих проблем всіх зацікавлених сторін громади та прийняття ними погоджених рішень.


Довідково.
Фонд Ганнса Зайделя засновано 11 квітня 1967 р. на честь прем'єр-міністра Баварії та голови Християнсько-Соціального союзу доктора Ганнса Зайделя.

З 1990 року фонд почав працювати в країнах Східної Європи.

Мета діяльності: сприяти розвитку демократичної та суспільної освіти народів на християнській основі; сприяння вихованню, професійній освіті, допомога обдарованим студентам; підтримка науки шляхом проведення наукових досліджень; поглиблення європейської єдності шляхом запрошення іноземних груп та закордонних поїздок; підтримка культури, збереження витворів мистецтва; підтримка країн, що розвиваються.

Фонд Ганнса Зайделя здійснює свою діяльність в Україні в трьох основних сферах:
1. Сфера державного управління (сприяння розвитку державного і місцевого управління).
2. Сфера внутрішньої безпеки (сприяння реформуванню правоохоронних органів, розвиток міжнародної співпраці в боротьбі з міжнародною злочинністю) - тимчасово не здійснюється.
3. Суспільно-політична сфера (підтримка суспільно-політичних структур).

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини