Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 11:53:03

Обговорено питання співпраці влади Чернігівщини і Фонду Ганса Зайделя

28.07.2015   12:01Агенцiя

28 липня голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з керівником проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Данієлем Зайберлінгом. Сторони обговорили довгострокові плани співробітництва Фонду з органами влади Чернігівщини.

Микола Звєрєв презентував Чернігівську область, розповівши про її соціально-економічний розвиток та історико-культурний і туристичний потенціал. Серед іншого, йшла мова і про роль Чернігівщини у питаннях безпеки України і Європейського Союзу в умовах агресії Росії проти нашої держави.

У свою чергу, пан Зайберлінг розповів очільнику області про хід реалізації проекту «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Чернігівської області», що здійснюється відповідно до Протоколу намірів між облдержадміністрацією, обласною радою та Фондом від 1 грудня 2014 року.

За словами керівника Фонду, Проект має на меті допомогти головам територіальних громад започаткувати ініціативи місцевих спільнот, спрямовані на їхній соціально-економічний та культурний розвиток. Очікується також, що розроблені учасниками проекту місцеві ініціативи ґрунтуватимуться на засадах концепцій сталого розвитку та належного врядування, а саме: залучення до вирішення існуючих проблем всіх зацікавлених сторін громади та прийняття ними погоджених рішень.


Довідково.
Фонд Ганнса Зайделя засновано 11 квітня 1967 р. на честь прем'єр-міністра Баварії та голови Християнсько-Соціального союзу доктора Ганнса Зайделя.

З 1990 року фонд почав працювати в країнах Східної Європи.

Мета діяльності: сприяти розвитку демократичної та суспільної освіти народів на християнській основі; сприяння вихованню, професійній освіті, допомога обдарованим студентам; підтримка науки шляхом проведення наукових досліджень; поглиблення європейської єдності шляхом запрошення іноземних груп та закордонних поїздок; підтримка культури, збереження витворів мистецтва; підтримка країн, що розвиваються.

Фонд Ганнса Зайделя здійснює свою діяльність в Україні в трьох основних сферах:
1. Сфера державного управління (сприяння розвитку державного і місцевого управління).
2. Сфера внутрішньої безпеки (сприяння реформуванню правоохоронних органів, розвиток міжнародної співпраці в боротьбі з міжнародною злочинністю) - тимчасово не здійснюється.
3. Суспільно-політична сфера (підтримка суспільно-політичних структур).

Останні новини Чернігівщини

Аграрний фонд презентував на Чернігівщині форвардні програми

Аграрний фонд презентував на Чернігівщині форвардні програми 11:43

17 лютого в Чернігівській облдержадміністрації за ініціативи голови ОДА Андрія Прокопенка відбулася презентація програм Аграрного фонду для малих і середніх агровиробників.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини у 2019 році. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини у 2019 році. ДОВІДКА 11:28

У 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 7% більше, ніж у 2018 р., на суму 807 млн.дол. США.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

В області відпрацьовується план дій для недопущення можливого поширення коронавірусу

В області відпрацьовується план дій для недопущення можливого поширення коронавірусу 10:28

Станом на 16 лютого у світі зареєстровано понад 69 тисяч лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції COVID-19, з них 1 669 — летальні. В Україні подібних захворювань не зафіксовано. Втім, у всій країні, в тому числі й на Чернігівщині, проводяться заходи з протидії поширенню коронавірусу.

Десна розгромила Вітебськ в контрольному матчі

Десна розгромила Вітебськ в контрольному матчі 10:14

«Десна» провела черговий контрольний матч в процесі підготовки до другої половини сезону. Підопічні Олександра Рябоконя розгромили 13-ту команду чемпіонату Білорусі - «Вітебськ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини