Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 11:35:36

Винесено вирок за резонансним злочином

28.07.2015   07:52

Вироком Щорського районного суду Чернігівської області від 24 липня визнано винною та засуджено до 6 років 6 місяців позбавлення волі жінку, яка на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків завдала односельцю тілесних ушкоджень у вигляді травматичної ампутації статевого органу та різаних ран обох передпліч.

Даний злочин скоєно 3 березня в селі Стара Рудня Щорського району під час спільного розпиття винуватицею і жертвою спиртних напоїв. Тілесні ушкодження завдано кухонним ножем.

Державний обвинувач у суді на підставі зібраних досудовим розслідуванням доказів спростував версію обвинуваченої про те, що вона нібито тілесних ушкоджень потерпілому не завдавала, а тільки намагалася втекти, коли підсудний спробував її зґвалтувати.

Суд прийняв до уваги, що жодного доказу на підтвердження спроби зґвалтування обвинувачена ні під час слідства, ні в суді не надала. Натомість її вина саме у навмисному завданні тілесних ушкоджень підтверджується  висновками проведених у справі експертиз, показами  свідків, які бачили на підлозі будинку лежачого чоловіка в крові, а також тим фактом, що підсудна після скоєння злочину не пускала до будинку сусідів і працівників міліції.

«Вина підсудної підтверджується сукупністю доказів, які повністю і детально між собою узгоджуються, доповнюють один одного та викривають обвинувачену у вчиненні злочину», — зазначено у тексті вироку.

Раніше ця підсудна вже відбувала покарання за аналогічний злочин. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено частину домашніх речей.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.