В Чернігові міліція вилучила з мікроавтобуса пакунок з печатками-двійниками виборчих комісій 205 округу
В Чернігові на проспекті Перемоги біля центрального ринку з рейсового мікроавтобуса міліція вилучила пакунок з печатками-двійниками виборчих комісій 205 округу.
Близько 13 години до чергової частини надійшло повідомлення від народного депутата України, що в мікроавтобусі, який прибув до Чернігова з Києва, знаходяться копії печаток 205 округу.
Нагадаємо, 26 липня відбудуться довибори у Верховну Раду України по 205 округу в Чернігові.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Чернігівського міського відділу міліції та начальник міськвідділу Антон Шевцов.
Експерти вилучили силіконові копії печаток дільничних виборчих комісій та окружної виборчої комісії на довиборах у Верховну Раду України по 205 округу в Чернігові та направили їх на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області.
Триває перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.