Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 04:40:39

Комунікації молодих лідерів досягли Кабміну

25.07.2015   09:21Агенцiя

Цілий день 23 липня молоді громадські лідери Чернігівщини та Сумщини присвятили наведенню комунікаційних містків. Поїздка до столиці, організована Чернігівським Центром Прав Людини, включала дві змістовні зустрічі.

Під час першої, в  Українському незалежному центрі політичних досліджень, обговорювали проблеми, потреби, з якими стикаються в громадській діяльності та шляхи їх вирішення, як об’єднувати зусилля різних громадських ініціатив, причини пасивності громадян та як активізувати громади. Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства, роз’яснив різницю між представницькою моделлю управління та моделлю демократії участі. Не оминули і тему пасивності виборців. Активісти висловлювались про потребу правової просвіти, підвищення рівня компетентності громадян щодо використання набору демократичних процедур. 

Друга зустріч з Оленою Герус, координатором Центру підтримки реформ при КМУ, пройшла в Будинку Уряду. Громадські лідери пройшлися коридорами влади, побували  у великій та малій залі засідань Уряду, оцінили умови роботи журналістів в прес-центрі Уряду та оглянули колекцію подарунків прем’єр-міністрів. Центр підтримки реформ при КМУ є спільною ініціативою громадськості і Секретаріату КМУ, був створений 01 квітня 2014 року з метою налагодження комунікації між громадськістю і Урядом.
Олена Герус розповіла, що потрібно руйнувати стереотипи упередженого ставлення до влади, насправді у будівлі Уряду працює багато фахових людей, відданих справі, і цілком реально достукатись, донести свої пропозиції до урядовців та добитись впровадження змін. Центр підтримки реформ організує постійно діючу експертну спільноту і запрошує співпрацювати, разом вчитися, розвиватися, ставати експертами та розробляти, просувати, втілювати необхідні зміни до законодавства. На сайті Центру підтримки реформ є спеціальна форма для пропозицій за посиланням http://centre-reform.org/dodati-propozicіyu.html.

Молоді лідери відмітили переваги неформального спілкування під час зустрічей. Відбувався вільний обмін думками, що сприяв встановленню ефективних комунікацій і розвитку міжрегіональних партнерських відносин.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.