Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 20:07:03

На місці, де колись стояла церква, і на вході до кладовища встановлені дубові Хрести

24.07.2015   11:20

Меценат цього благодійного дійства, уродженець села Осовець Вадим М’ягкий зазначив, що це не стільки подарок односельцям, як його обов’язок перед покійними, що дали йому життя, боронили рідну земля від загарбників, потерпали від більшовицьких репресій, власними руками будували нашу історію. Мовляв, надто довго українці розкидали своє духовне каміння, тепер назріла доленосна пора його збирати.

Вадим не грається в політику, зокрема і в депутатство, має власний бізнес у Києві, допомагає бійцям АТО, без нічиєї підказки вирішив зробити внесок і в духовне очищення односельців. Адже відомо, що Хрест не тільки символ страждань Христових, а й знаряддя, через яке Господь нас врятував. Це – й символ нашого відкупу і спасіння, символ Христової перемоги над смертю.

У Осовці церкву зруйнували комуністи-атеїсти більш як півстоліття тому, з роками й місце заросло було чагарниками. В цьому році громада села розчистила територію, місцевий священик отець Петро (уродженець Осовця) організував спорудження криниці і виконання інших робіт з благоустрою. Навколо благородної справи об’єднався колектив ентузіастів, здебільшого з пенсіонерів, що перетворює занехаяне місце в оазис краси і духовності. Він же й благоустроює вхід на кладовище.

Вадим М’ягкий задоволено підкреслив, що гріх не допомогти таким землякам, що серйозно включилися в збирання отого розкиданого каміння духовності.


http://zemlyaivolya.net/news/na_mistsi_de_kolis_stoyala_tserkva_na_vhodi_do_kladov.html

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини