Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 04:57:54

На Чернігівщині надходження до бюджету ЄСВ за півріччя склали 1,6 млрд. грн.

23.07.2015   14:15Агенцiя

Протягом січня - червня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 1,6 млрд. грн., що на 178,6 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, у червні до бюджету сплачено  319,4 млн.грн. єдиного внеску.

Від юридичних осіб надійшло 93,3 відсотка загальної суми надходжень з єдиного внеску, з яких 771,7 млн. грн. сплачено бюджетними установами.   Фізичні особи  сплатили 108,4 млн. грн.

За порушення законодавства при нарахуванні та сплаті єдиного внеску до адміністративної відповідальності притягнуто 303  посадові особи на суму 177 тис. грн. та  застосовано  фінансових  санкцій  майже  на  8 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини