Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:01:15

Боротьба зі спробами передати засудженим заборонені предмети та речовини продовжується в колоніях та СІЗО Чернігівської області

23.07.2015   12:06Агенцiя

Співробітники установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області постійно проводять заходи, які направлені на надійне перекриття каналів надходження в зони, що охороняються, заборонених до використання речей i предметів, а також запобігання їх виготовлення засудженими та особами, взятими під варту.

Так, співробітники Новгород-Сіверської установи виконання покарань (№ 31) попередили потрапляння алкогольних напоїв, які мав отримати засуджений до довічного позбавлення волі.

А співробітники Менської виправної колонії (№ 91) та Чернігівського слідчого ізолятора постійно борються з намаганням передати в зону, що охороняється, наркотичні речовини.

Найбільш яскравими прикладами спроб передачі наркотиків цього тижня стали: речовина зеленого кольору рослинного походження, яка була прихована в пакеті з тютюном в посилці засудженому Менської виправної колонії (№ 91) та передача ув`язненому Чернігівського СІЗО, де в двох цибулинах було виявлено та вилучено 2 прозорі згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження та в одній цибулині фрагмент медичного бинта просоченого рідиною світло-коричневого кольору.

Співробітники органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області нагадують громадянам, що за передачу до місць позбавлення волі заборонених предметів (спиртних напоїв, мобільних телефонів) настає адміністративна відповідальність (ст. 188 КУпАП), за наркотики – кримінальна (ст. 307 ККУ).

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини