Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 03:01:55

Місто читає!

28.02.2012   17:45Агенцiя

В Чернігові цікаво пройшов традиційний міський конкурс "Читаюча родина -2012", організаторами якого є відділ у справах сім'ї і молоді міської ради, управління освіти міської ради, міський центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, а також Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського.

Перший відбірковий тур визначив 22 кращі родини, які виконували складні завдання: "Що ми читаємо?" (роздуми батьків про традиції сімейного читання в своїй родині, письмові відгуки дітей на свої улюблені книги українських авторів, цікаві повідомлення про відомих чернігівських спортсменів). Фіналістами другого туру стали 7 родин, які змагалися за звання "Читаючої родини - 2012".

Усі сім'ї цікаво і весело презентували себе, взяли участь у конкурсах "Рідна мова - культури нашої основа" (контрольна з української), "Що? Де? Коли? Як?" (конкурс знавців пошуку інформації, знавців словників, довідників).

Свої улюблені книги на книжкових виставках "Книги, з якими ми росли", "Книги, з якими зростаємо" представили батьки і діти. Учасники розповідали про свої родини, читали вірші, грали на бандурі, навіть, показали лялькову виставу, з гумором розповіли про себе, про свої уподобання.

Переможцем у складній боротьбі стала родина Михайлюків (ЗНЗ № 2), ІІ місце посіла родина Кондратенків (гімназія № 31), ІІІ місце поділили родини Явоненків- Коновальчуків (школа № 36) та родина Кузьменків (ліцей № 15). Разом із тим, переможених у цьому конкурсі не було, адже всі родини читають і шанують книги.

Фіналісти нагороджені грамотами та подарунками. А головне - конкурс свідчить про інтерес до нього, допомагає родинам запозичити цікавий досвід виховання з книгою.

За інформацією відділу у справах сім'ї і молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прославляємо ніжинський огірок

Прославляємо ніжинський огірок 17:36

У Ніжині можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста.

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря 17:18

Минулого тижня, у рамках розробки проекту з укріплення схилу та пагорбу біля Єлецького монастиря здійснювалися роботи з дослідження ґрунтів на зазначеній ділянці.

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника 17:09

16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини