Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 жовтня, 22:23:10

Чернігівський водоканал замовив будівництво за 16 мільйонів приватній фірма керівника комунальних будівельників

20.07.2015   09:34Агенцiя

КП «Чернігівводоканал» 14 липня за результатами тендеру уклало угоду з ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» на будівництво напірного каналізаційного трубопроводу за 15,73 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про будівництво трубопроводу по намивній території Лісковиця від гідрокар”єру до вул. Ушинського в м. Чернігові.

Кінцевим бенефіціаром «УкрСіверБуд» є його директор Віктор Вереша, підписантом значиться Віталій Собиченко, відомий як директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради. Щонайменше до 2013 р. Собиченко сам також був співвласником фірми разом з Верешею. За останні сім років фірма виграла тендерів на 97,68 млн грн., усі на Чернігівщині.

Єдиним конкурентом «УкрСіверБуда» була корпорація «Укртрансбуд», якою керує Сергій Романенко. Корпорація почала вигравати тендери у жовтні 2010 р., з цього часу отримала замовлень на 169 млн грн., більша частина з них від ДСП «ЧАЕС».

Останні новини Чернігівщини

14 жовтня – свято Покрови

14 жовтня – свято Покрови 10:45

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

14 жовтня - День Українського козацтва

14 жовтня - День Українського козацтва 10:40

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов’янського населення, яке входило раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.).

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни)

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни) 10:38

Свято День захисника України відзначається у другій декаді жовтня і є неробочим днем. Встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи Дня захисника України широко підтримуються по всій країні. Дуже популярне свято.

Що святкуємо 14 жовтня? 16:32

Покрова Пресвятої Богородиці 2019: традиції, заборони, та що ще святкуємо 14 жовтня

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини