За клопотанням прокурора, обрано запобіжний захід особам, які повідомляли про мінування
Прокуратурою м. Чернігова забезпечується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 2 осіб, які 12.07.2015 упродовж дня повідомили про підготовку серії вибухів приміщень у м. Чернігові за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.ч. 1, 2 ст. 259, ч. 1 ст. 263 КК України.

Слідством встановлено, що особа, яка безпосередньо повідомляла про підготовку вибухів, діяла спільно з іншим підозрюваним у якого вилучено зброю.
Деснянським районним судом м. Чернігова підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з утриманням в Чернігівському слідчому ізоляторі, без можливості внесення застави.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.