На Чернігівщині перекинувся автобус з людьми
В Новгород-Сіверському районі в дорожньо-транспортній пригоді 2 людини загинули та 7 потрапили до лікарні.

9 липня о 23:20 на автодорозі Чайкине-Костобобрів 23-річний водій мікроавтобуса «VOLKSWAGEN TRANSPORTER» не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та перекинувся. В салоні автомобіля перебувало дев’ять осіб. Молоді люди поверталися з придорожнього кафе, де щойно відсвяткували день народження водія.
Внаслідок перекидання автомобіля водій та 25-річний пасажир отримали тілесні ушкодження, несумісні з життям.
Решта семеро пасажирів, серед яких чотири неповнолітні, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості і були доставлені до хірургічного відділення Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.
СЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.