Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 10:17:41

Про державну реєстрацію народження у міському пологовому будинку

10.07.2015   14:05Агенцiя

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області запроваджено реєстрацію новонароджених безпосередньо у пологовому будинку м. Чернігова.

Ця новація має стати приємною та досить практичною новиною для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а постійно залишатися поряд зі своїми малюками!

Віднині з 08 липня 2015 року спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції працюватимуть у пологовому будинку та видаватимуть документи про народження чотири рази на тиждень (у середу, четвер, п’ятницю і суботу) з 8-30 до 12-00.

Таким чином, на сьогоднішній день зареєструвати народження дитини можна, як у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції за адресою: м. Чернігів, вул. Пушкіна, б. 15, к. 1, так і безпосередньо у пологовому будинку управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. 1 Травня, б.172, перший поверх.

Нагадуємо батькам про їх обов’язок відповідно до статті 144 Сімейного кодексу України невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Додаткову інформацію можна отримати на інформаційному стенді, що розміщується у пологовому будинку, та безпосередньо у спеціалістів відділу державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції.

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

12 червня: цей день в Україні і світі

12 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини