Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 11:45:56

Бюджет Чернігівщини за півроку отримав більше 6 мільйонів гривень за ліцензії на алкоголь та цигарки

10.07.2015   12:35Агенцiя

На Чернігівщині за січень-червень надходження до бюджету від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 6400 тис. грн.

Як повідомив заступник начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних  товарів  Головного управління  ДФС  у Чернігівській  області  Валерій  Коваль, станом  на 1 липня  в Чернігівській області обліковується 1475 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій - 4525 шт., в тому числі:  на алкогольні напої – 2503 шт.,  на тютюнові  вироби  – 2022 шт.

Протягом січня-червня відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області видано 1284 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1015 - на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

При цьому за цей період анульовано 140 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 179 - на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також призупинено за несвоєчасну сплату 137 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 126 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

При проведенні перевірок протягом січня - червня найчастіше виявлялися наступні правопорушення: зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного реєстру, виявлення алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, роздрібна торгівля за відсутності ліцензії, реалізація алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни,  реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім, продаж алкогольних напоїв на розлив в місцях, які не відносяться до закладів  громадського  харчування.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини