Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка відсвяткувала поважний ювілей
Нещодавно Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка відсвяткувала 55-річчя.
![](/uploads/10439-m.jpg)
За свою понад півстолітню історію обласна стоматологічна поліклініка перетворилася на потужний спеціалізований лікувально-консультативний заклад із сучасним обладнанням та висококваліфікованими спеціалістами.
Як зазначив в.о. головного лікаря Сергій Горбань, зараз поліклініка виконує функції організаційно-методичного центру для стоматологів всієї області. Крім того, вона є однією з баз Полтавської Національної медичної стоматологічної академії.
— Нині у закладі налічується 220 співробітників, з яких 60 – лікарі, що працюють у чотирьох відділеннях – трьох терапевтичних та одному ортопедичному, – розповів Сергій Горбань. — Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і, незважаючи на скрутне матеріальне становище галузі, знаходять можливість бувати на відповідних курсах у провідних медичних навчальних закладах України. У нас є можливість поступово оновлювати свою матеріально-технічну базу та підтримувати сучасний рівень надання стоматологічних послуг. Здебільшого протезування відбувається на платній основі, хоча є категорія громадян, яким такі послуги надаються безкоштовно.Зараз ми працюємо над тим, щоб надавати повний спектр безкоштовних послуг учасникам АТО.
Лікарі поліклініки 5-7 разів на рік виїжджають в райони для надання консультативної допомоги людям, що не мають можливості приїхати до Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.