Прокурор вимагає відшкодування збитків за самовільне використання земель
Вищим господарським судом України за результатами розгляду касаційної скарги підтримано позицію органів прокуратури та скасовано незаконне рішення Київського апеляційного господарського суду, яким відмовлено у стягненні на користь держави понад 50 тис.грн. про відшкодування шкоди, заподіяної приватним підприємством самовільним використанням близько 70 га земель сільськогосподарського призначення у Корюківському районі.
Наразі справу має повторно розглянути господарський суд Чернігівської області.
За аналогічними позовами органами прокуратури лише у цьому році стягнуто вже понад півмільйона гривень.
Допущення таких порушень і надалі не залишатиметься без відповідного прокурорського реагування щодо вжиття до винних осіб заходів як цивільно-правового, так і кримінально-правового характеру.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.