Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 квітня, 00:21:56

З третьої години ранку журналісти ЧОДТРК "Сівер Центр" разом із рибінспекторами полювали на браконьєрів. ВІДЕО

09.07.2015   07:20Агенцiя

Професія рибінспектора важка, інколи навіть небезпечна, адже охочі спіймати рибину в заборонений спосіб – це звичайні злодії, які до останнього намагаються зберегти свої трофеї. І попри всі заборони українського законодавства люди порушують закон. Так, із початку весняно-літньої заборони було викрито 270 порушень правил рибальства, затримано 233 особи.

За період нересту браконьєри нанесли збитків державі майже на 80,5 мільйонів гривень. Рибінспектори вилучили у браконьєрів 272 заборонених знаряддя лову та майже тонну водних біоресурсів. Рибоохоронні рейди проводилися спільно із правоохоронними органами, прикордонниками, екологічною інспекцією, громадськими об’єднаннями рибалок в Чернігівській області, ветеринарними медиками. За шістьма справами до судів області направлені матеріали із ознаками кримінального правопорушення.

Андрій — підприємець, він має необхідні дозволи на вилов риби, відповідні документи носить із собою. Проте, і в нього без порушень не обійшлося, хлопець ловив рибу на човнах без маркування.

Для багатьох селян рибальство – єдиний спосіб заробити хоч якусь копійчину. Ось вони і об’єднуються в артілі. І собі заробляють, і державі податки платять.

Однак розмова про інших хлопців, які нещадно знищують рибу в наших річках та водоймах. Заради наживи використовують все: і сітки, і електровудки, і хімічні препарати, після яких гине все живе навколо.

Якби-то навчити людей насолоджуватися природою, не знищуючи її. Тихо сидячи на березі річки, можна спостерігати за тим, як поруч пропливає бобер — неначе великий пароплав. Над водоймою повільно літають сірі чаплі. А місяць… такий повний та ясний! Ну чому, якщо щось любиш, то це обов’язково необхідно знищувати? Здається, частина рибалок не природу любить, а смачно поїсти.


Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.