Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 19:48:34

В Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тривають навчання з надання першої медичної допомоги

08.07.2015   10:32Агенцiя

Із самого початку створення закладу у ньому функціонують курси надання першої медичної допомоги, на яких відповідних навичок набула не одна сотня людей.

Окрім того, що таке бажання виявляють представники організованих колективів (працівники МВС, ДСНС, медики, учні та вчителі) окремі громадяни також охоче проходять 12 та 24-годинні курси.

Наприклад, співробітник однієї з державних установ Чернігова Сергій М. розповідає: “Мені такі курси стали в нагоді, адже я навчився не тільки зупиняти кровотечу та здійснювати штучне дихання, а і надавати допомогу при переломах та раптовій втраті свідомості. Знаю, що це мені обов’язково згодиться, бо я захоплююсь екстремальними видами спорту, зокрема, скелелазінням і доволі часто стикався із ситуацією, коли від того, наскільки швидко та якісно надається перша допомога, залежить людське життя”.

За словами завідувачки навчально-тренувального відділу Центру Світлани Ткаченко, відповідні курси набувають все більшої популярності. “Завдяки уваги з боку обласної влади та спонсорів, нам вдалося забезпечити наш відділ всім необхідним – тренажерами, плакатами, манекенами, довідковою літературою. Є окрема навчальна зала. Зі слухачами працюють кваліфіковані спеціалісти – двоє фельдшерів та лікар. Окрім занять на базі нашого центру, ми проводимо виїзні заняття з представниками організованих колективів. Ось днями збираємося провести заняття з міліцейськими підрозділами, які постійно беруть участь у роботі наших курсів.

При формуванні окремих груп (6-10 осіб) ми проводимо заняття з усіма бажаючими. Особливу увагу приділяємо лекціям та практичним заняттям з надання невідкладної допомоги, зокрема, під час бойових дій та у польових умовах. За час проведення занять ми переконалися, що робимо дуже важливу справу”, – зазначила Світлана Ткаченко.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.