Жінки-офіцери не залишили чоловіків без уваги
23 лютого жіночій колектив Державтоінспекції Чернігівської області привітав водіїв-чоловіків з їх святом - Днем захисника Вітчизни.
Таке "ноу-хау" від жінок було запроваджено ще минулого року. Отримавши схвальні відгуки та позитивні враження від чоловічої статі, жінки вирішили не відступати від започаткованого.
В цей день жінки вийшли на лінію працювати разом з інспекторами-чоловіками, а заодно й привітали учасників дорожнього руху - представників сильної статі з їх святом.
Зупиняючи водіїв, чарівні ДАІшниці дарували їм символічні подарунки від Державтоінспекції - чашки з символікою ДАІ, брелоки з контактною інформацією чергової частини Управління ДАІ та брошурки з нагадуванням про відповідальність за порушення Правил дорожнього руху України.
Зупинені водії дещо здивовано сприймали факт зупинки жінкою-офіцером, але в подальшому охоче спілкувалися та з гарним настроєм вирушали у своїх справах.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.