Прокуратурою та правоохоронними органами на Чернігівщині знешкоджено осередок наркотичного бізнесу, одним з організаторів якого був нотаріус
Прокуратурою Чернігівської області погоджено підозру чотирьом особам, яких протягом 24 і 25 червня правоохоронними органами затримано в м. Чернігові та Прилуцькому районі за придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах.
Йдеться про викриття нарколабораторії, влаштованої в одному з сіл Прилуцького району, і затримання організаторів та інших ключових осіб цього злочинного бізнесу.
На момент затримання в місці виготовлення наркотиків та при собі в цих осіб виявлено загалом більше двох кілограмів амфетаміну. За висновком експертизи кількість діючої психотропної речовини у знайденому більш ніж у 25 разів перевищує обсяг, який кримінальним законодавством визначений як особливо великий розмір.
Серед затриманих — чернігівський нотаріус, а також троє нібито безробітних, які, проте, жили «на широку ногу».
Зараз відносно всіх чотирьох підозрюваних слідчим та прокурором до суду внесено клопотання про визначення тримання під вартою в якості запобіжного заходу. Сьогодні ці клопотання має розглянути суд.
У повідомленні про підозру їх дії кваліфікуються за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, вчинені за попередньою змовою групою осіб).
Отримані сьогодні результати експертизи дають підстави для кваліфікації скоєних ними злочинів ще і за ч. 3 ст. 307 цього кодексу (ті самі дії, вчинені в особливо великих розмірах). Такий злочин визначається як особливо тяжкий і карається позбавленням волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).