Чернігівці вшанували загиблих у Другій світовій війні та на сході України. ВІДЕО
Уранці 22 червня чернігівці вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та на сході України покладанням квітів до пам'ятника "Загиблим за свободу і незалежність Батьківщини" у сквері імені Попудренка.
У заході взяли участь керівництво області та міста, ветерани та громадськість.
Після урочистостей у сквері імені Попудренка містяни рушили до могили Невідомого солдата на Меморіалі Слави.
Garmata TV
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.