Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 20:21:26

Прокуратура вимагає повернути кошти підприємствам автодорожнього комплексу з одночасним відшкодуванням фінансових санкцій

20.06.2015   07:11Агенцiя

Органами прокуратури області вивчено стан розрахунків з державними підприємствами автодорожнього комплексу. Установлено, що за надані держпідприємствами послуги структури, які їх замовили, не поспішають своєчасно розрахуватися.

Так, ДП «Чернігівський облавтодор» ще у 2013 році, уклавши відповідний договір, своєчасно виконало взяті на себе зобов’язання щодо виконання розмітки доріг та пов’язаних з цим супутніх робіт на території одного з міст Київської області. Проте до цього часу кошти в сумі майже 100 тисяч гривень так і не надійшли на рахунки держпідприємства.

Враховуючи обставини, прокуратурою області заявлено позов про стягнення вказаної заборгованості, а також 70 тисяч гривень інфляційних втрат, ще близько 60 тисяч гривень – штрафних санкцій та відсотків за несвоєчасне перерахування коштів.

Тепер на користь ДП «Чернігівський облавтодор» прокуратура в суді буде вимагати стягнення з підприємства-замовника вже не лише основного боргу, а й відшкодування всіх пов’язаних з цим фінансових втрат та санкцій, внаслідок чого загальна сума позову виросла більше ніж удвічі та склала понад 200 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

АНОНСИ ПОДІЙ