Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 11:58:42

Наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників

12.06.2015   10:47Агенцiя

Військові, науковці й підприємці зібралися, щоб спільно спроектувати виробництво в Чернігові одягу й спорядження для Збройних сил та інших силових відомств. Від штанів до парашута й міні-електростанції – такий діапазон необхідних речей могли оглянути й замовити фахівці на цьому науково-практичному семінарі, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Випробувач парашутів Ігор Сила, на рахунку якого тисячі стрибків, показує представникам швейних підприємств області зразок сучасного рятувального обладнання: ймовірно, наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників.
 
Для державного науково-випробувального центру ЗСУ, який з минулого року працює в Чернігові, випробовувати літаки й вертольоти, авіаційну техніку й парашути – звична справа. Але тепер на Центр покладене випробування, крім зброї й техніки, взагалі будь-якого нового військового спорядження, в тому числі й форменого одягу й речового майна. Поставлене завдання перейти на нові стандарти максимальної безпеки й зручності бійця, і щоб це зробити, випробувальний центр вивчає можливості наших підприємств, замовляє зразки і їх досліджує.
 
Частину зразків одягу й спорядження показують промисловцям військові, а частину – навпаки самі підприємці пропонують як свої моделі. Тут військова форма, рятувальне й захисне спорядження, парашути, водолазні костюми. Після випробування і (за потреби) вдосконалення ці зразки можуть бути замовлені державою для військових, правоохоронців і рятувальників.
 
Науково-практичний семінар з забезпечення ЗСУ та інших силових структур речовим майном спільно провели представники ДНВЦ, кількох підприємств і практично всіх силових відомств.
 
Чернігівський державний технологічний університет представив в експозиції свої розробки, в тому числі зручне для використання в польових умовах джерело електроенергії — гнучкі панелі фотоелементів, а також композитні захисні пластини для бронежилетів.
 
Таким чином ця спільна робота покликана відразу і сприяти обороноздатності, і забезпечити замовленнями наші підприємства, і зменшити залежність від імпорту з інших держав.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини