Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 18:11:54

Наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників

12.06.2015   10:47Агенцiя

Військові, науковці й підприємці зібралися, щоб спільно спроектувати виробництво в Чернігові одягу й спорядження для Збройних сил та інших силових відомств. Від штанів до парашута й міні-електростанції – такий діапазон необхідних речей могли оглянути й замовити фахівці на цьому науково-практичному семінарі, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Випробувач парашутів Ігор Сила, на рахунку якого тисячі стрибків, показує представникам швейних підприємств області зразок сучасного рятувального обладнання: ймовірно, наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників.
 
Для державного науково-випробувального центру ЗСУ, який з минулого року працює в Чернігові, випробовувати літаки й вертольоти, авіаційну техніку й парашути – звична справа. Але тепер на Центр покладене випробування, крім зброї й техніки, взагалі будь-якого нового військового спорядження, в тому числі й форменого одягу й речового майна. Поставлене завдання перейти на нові стандарти максимальної безпеки й зручності бійця, і щоб це зробити, випробувальний центр вивчає можливості наших підприємств, замовляє зразки і їх досліджує.
 
Частину зразків одягу й спорядження показують промисловцям військові, а частину – навпаки самі підприємці пропонують як свої моделі. Тут військова форма, рятувальне й захисне спорядження, парашути, водолазні костюми. Після випробування і (за потреби) вдосконалення ці зразки можуть бути замовлені державою для військових, правоохоронців і рятувальників.
 
Науково-практичний семінар з забезпечення ЗСУ та інших силових структур речовим майном спільно провели представники ДНВЦ, кількох підприємств і практично всіх силових відомств.
 
Чернігівський державний технологічний університет представив в експозиції свої розробки, в тому числі зручне для використання в польових умовах джерело електроенергії — гнучкі панелі фотоелементів, а також композитні захисні пластини для бронежилетів.
 
Таким чином ця спільна робота покликана відразу і сприяти обороноздатності, і забезпечити замовленнями наші підприємства, і зменшити залежність від імпорту з інших держав.

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини