Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 04:25:57

Міліція викрила сутенера-хамелеона, який возив українок за кордон

21.02.2012   11:57

Працівники Чернігівської міліції затримали уродженця Донеччини, який вивозив до столиці іншої держави українських дівчат, де примушував їх займатися проституцією. Але перед цим молодик удавав із себе палко закоханого і в такий спосіб притупляв пильність батьків і самої потенційної жертви. Розрахунок у лиходія був простий - любов сліпа, тому окрилена світлим почуттям дівчина навіть і не подумає, що її заманюють у пастку.

А все починалося з начебто випадкового знайомства гарного молодика з дівчиною (бажано з незаможної родини), новий знайомий негайно починав завойовувати їх прихильність. Дівчину водив до розважальних закладів, дарував дорогі подарунки, а спільно з батьками полов грядки та обгортав картоплю. Вже через місяць батьки дивилися на такого заможного і працьовитого чоловіка, як на потенційного зятя.

До складу злочинної групи входило троє осіб - сутенер-вербувальник, його землячка та іноземець, який організовував і координував бізнес.

Раніше судимий чоловік за роки ув'язнення став неабияким психологом, тому запросто міг увійти в довіру до будь-кого, а потім обідрати жертву як липку. Після відсидки у колишнього залишилося чимало тюремних дружків, у тому числі і на Чернігівщині. Саме вони і підказували йому де можна знайти жертву для подальшої її сексуальної експлуатації.

Лиходій так вміло перевтілився в образ палко закоханого, що батьки й не здогадувалися, що він - сутенер, що нині займається вербуванням живого товару.

Засліплену коханням дівчину чоловік запрошував до себе, де їй обіцялася гарантована робота в офісі і можливість нарешті вирватися із злиднів та сірої буденності.

На даний момент у правоохоронців є інформація про чотирьох вивезених за кордон дівчат, одній з них на той момент було лише 17. Можливо жертв було й більше, але не всі ті, хто постраждав від рук торгівця живим товаром готові згадувати минуле і ятрити старі душевні рани.

Багато хто з дівчат вже вийшли заміж, має дітей, тож знову нагадувати собі про ті приниження не кожна зважиться...

Коли дівчата потрапляли за кордон, наступало гірке прозріння. Колись такий лагідний хлопець відбирав у них паспорти і заявляв, що тепер їм доведеться працювати повіями. А щоб "швидше доходило", піддавав фізичному насильству. Хто проявляв характер, міг запросто відчути на собі дію пістолета з гумовими кулями.

Дівчат поселили на зйомних квартирах, постійно за ними наглядали аби ті не втекли. Секс-рабині за день приймали по 4-5 клієнтів, які щедро платили сутенерові за "полуничку", а от нещасним діставалися копійки на косметику і засоби гігієни, навіть на їжу грошей їм не давали, а годували дешевими продуктами з супермаркету.

Новітній работоргівець дівчат мав за бидло, бували випадки, коли  дівчину замовляв один клієнт, а на місці їх виявлялося декілька. Сутенера це мало хвилювало, свої гроші він отримував справно.

Згодом до полонянок прийшло розуміння, що треба якнайшвидше викупляти у сутенера свій паспорт і повертатися в Україну. Але новоявлені рабовласники мало того, що вимагали відпрацювати декілька сотень доларів, вони на додачу впровадили цілу систему штрафів за найменшу провину аби дівчата довше залишалися в неволі і збагачували нелюдів.

Всіма правдами і неправдами дівчата викупили у кровопивців свої паспорти і повернулися в Україну аби за любу ціну покарати сутенера. Вони знали, що час від часу той приїздить за новими жертвами. Дівчата звернулися до УМВС України в Чернігівській області, оперативники одразу почали копіткі пошуки торгівця живим товаром, підключили колег за кордоном. Вивчивши тюремне минуле покидька, міліціонери вийшли й на самого сутенера і невдовзі затримали негідника  на батьківщині в Донецькій області. Тепер він перебуває в Чернігівському СІЗО, йому інкримінується стаття 149 ч.2 Кримінального кодексу України - торгівля людьми, а це від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Не краща доля і в інших учасників злочинної групи - землячка сутенера померла від передозування наркотиками, а іноземний партнер, який організовував бізнес за кордоном, тепер відбуває покарання у місцях позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини