Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 03:01:30

В Чернігові викрито підпільний цех цифрових піратів

11.06.2015   16:00Агенцiя

Порушуючи чинне законодавство, чернігівський приватний підприємець тиражував аудіовізуальну продукцію та програмне забезпечення.

Чернігівські правоохоронці провели комплекс заходів з виявлення та припинення фактів порушення прав інтелектуальної власності під умовною назвою «Чорний Посейдон».
В ході спецоперації співробітники Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Чернігівській області викрили в обласному центрі підпільний цех з тиражування аудіовізуальної продукції та програмного забезпечення.

Власником незаконного цеху є чернігівський підприємець, який всупереч законодавству здійснював тиражування, зберігання та подальше розповсюдження дисків для лазерних систем зчитування на оптичних носіях інформації із записаними на них об’єктами авторського та суміжного права (програмним забезпеченням) та записами аудіовізуальних творів.

В ході проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили обладнання для запису дисків для лазерних систем зчитування, понад півтори тисячі ДВД- дисків із записами аудіо-візуальних творів, поліграфія та витратні матеріали (диски з відтвореними об’єктами авторського і суміжного права та чисті диски).

Загальна сума вилученого майна становить понад 100 тисяч гривень.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, експорт, імпорт, зберігання, реалізація та переміщення дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва, якщо ці дії вчинені у значних розмірах) - караються штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією та знищенням дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання чи сировини для їх виробництва.
Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).