Виявлено 17 фактів переміщення через кордон наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів
Як повідомили у Чернігівській митниці ДФС протягом січня-травня у зоні діяльності митниці виявлено та зафіксовано 17 фактів незаконного переміщення речовин, що можуть бути віднесені до наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів.
Також є факти виявлення фальсифікованих лікарських засобів (по деяких справах ще тривають відповідні хімічні експертизи).
Співробітниками митниці до правоохоронних органів направлено 11 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину, передбаченого ст.305 Кримінального кодексу України. Вилучено понад 800 г марихуани, 56 кг речовини схожої на гашиш, 225 г речовини схожої на героїн, 825 г метамфетаміну, 280 г метадону. В усіх випадках приналежність речовин до наркотичних засобів підтвердила попередня експертиза. Матеріали передані до правоохоронних органів.
Не припиняються спроби переміщення через кордон наркотичних та психотропних лікарських засобів. За 6 фактами складені протоколи про порушення митних правил, за якими вилучено наркотичний засіб «трамадол» та психотропний - «феназепам».
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.