Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:37:58

Корбан оголосив війну чернігівському меру?

11.06.2015   09:30Агенцiя

Дивна реклама, яка з’явилася на вулицях міста, викликала не аби який подив чернігівців. На рекламних площинах плакатах розміщено повідомлення «Укроп проти редиски».

Багато хто здогадався, що це не рекламна кампанія якогось овочевого ринку (адже «укроп» українською перекладається як «кріп»). Отже «укроп», вірогідніше, є просто політичною назвою, яку вже оголосила одна політична сила і яку пов’язують із Геннадієм Корбаном. А він, як відомо, заявив про намір спробувати себе на виборах в окрузі №205. Але проти кого він виступає?

Політичний оглядач Олексій Француз вважає, що йдеться про чернігівського мера Олександра Соколова.
«Чесно кажучи, я завжди думав, що у нас в місті «редиска» – це Соколов. І не раз в жартах від місцевих політиків чув таке звернення в його адресу. Мамі показав, а вона мені – а що, мер теж на вибори йде?», – написав він у соціальній мережі Фейсбук.
Він також зауважує, що одіозний дніпропетровський бізнесмен Геннадій Корбан і його команда погано занурилася в місцеву специфіку і не вивчили округ.

«Щось погано відстежують тенденції і «клікухи» хлопці», – жартує Француз.


PR

Останні новини Чернігівщини

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області 08:22

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини