Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 05:32:06

Перехід у конструктивне русло

11.06.2015   09:12

Робота Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації набула ознак конструктивності. Перелом настав на засіданні 9 червня.

По-перше, явка громадських радників була рекордною, з’явилися також і керівники відділів РДА на чолі з в.о. голови Батраком С.А.

Під час розгляду питання, яке стосувалося налагодження механізму співпраці між Громадською радою та райдержадміністрацією за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Сергій Анатолійович визнав, що і протоколів засідань він не читає, і контрольних функцій ГР не розуміє… Роз’яснили, зацитувавши Положення, пункти деяких рішень з протоколів.

Домоглися й отримали громадські активісти план роботи адміністрації на поточний місяць, відповідно до якого й поради надаватимуться. Таким принципом – спочатку пропозиції ГР, а потім рішення РДА, там де треба радитися з громадськістю, домовилися керуватися надалі.

Наступним було питання організації лікувального процесу в ЦРЛ та план дій для покращення якості роботи закладів охорони здоров’я в районі. Доповідав головний лікар Солодько Ю.П. Не будемо переповідати суху статистику, адже не менш черствим є ставлення до пацієнтів людей у білих халатах. У результаті летальні випадки: на свіжій пам’яті, у переддень сороковин, смерть колеги Науменка М.М. До того ж перебувати у лікарні у вихідні й святкові дні не бажано – допомоги практично ніякої (між іншим ситуація типова й для інших бюджетних сфер).

Чим ми можемо вам допомогти? - запитав у Юрія Павловича Микола Шкурко.

Вирішили з’ясувати це під час зустрічі з колективом лікарні. Щоправда, шестеро медпрацівників зачекалися у черзі на отримання земельної ділянки і це також псує їм настрій перед зустріччю з пацієнтом. Які є важелі у керівника? Пряник влада не дає, а батіг у наші часи не метод.

Спікерами на засіданні були як завжди Володимир Ювко, Валентина Щокіна, Михайло Зібницький, Олександр Давиденко, Микола Шкурко, у конструктивне русло скеровував раз-у-раз Дмитра Артеменка голова ГР Юрій Римський. Решта із 17 членів відмовчувалася. Тож для продовження конструктиву треба б активізувати пасив.

Наступне засідання намічене на 23 червня і буде розглядати роботу відділів освіти і культури, а також має заслухати інформацію щодо територіальної реформи. Сподіваються радники побачити до того часу реагування РДА на їх останні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини