Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 06:37:18

Перехід у конструктивне русло

11.06.2015   09:12

Робота Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації набула ознак конструктивності. Перелом настав на засіданні 9 червня.

По-перше, явка громадських радників була рекордною, з’явилися також і керівники відділів РДА на чолі з в.о. голови Батраком С.А.

Під час розгляду питання, яке стосувалося налагодження механізму співпраці між Громадською радою та райдержадміністрацією за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Сергій Анатолійович визнав, що і протоколів засідань він не читає, і контрольних функцій ГР не розуміє… Роз’яснили, зацитувавши Положення, пункти деяких рішень з протоколів.

Домоглися й отримали громадські активісти план роботи адміністрації на поточний місяць, відповідно до якого й поради надаватимуться. Таким принципом – спочатку пропозиції ГР, а потім рішення РДА, там де треба радитися з громадськістю, домовилися керуватися надалі.

Наступним було питання організації лікувального процесу в ЦРЛ та план дій для покращення якості роботи закладів охорони здоров’я в районі. Доповідав головний лікар Солодько Ю.П. Не будемо переповідати суху статистику, адже не менш черствим є ставлення до пацієнтів людей у білих халатах. У результаті летальні випадки: на свіжій пам’яті, у переддень сороковин, смерть колеги Науменка М.М. До того ж перебувати у лікарні у вихідні й святкові дні не бажано – допомоги практично ніякої (між іншим ситуація типова й для інших бюджетних сфер).

Чим ми можемо вам допомогти? - запитав у Юрія Павловича Микола Шкурко.

Вирішили з’ясувати це під час зустрічі з колективом лікарні. Щоправда, шестеро медпрацівників зачекалися у черзі на отримання земельної ділянки і це також псує їм настрій перед зустріччю з пацієнтом. Які є важелі у керівника? Пряник влада не дає, а батіг у наші часи не метод.

Спікерами на засіданні були як завжди Володимир Ювко, Валентина Щокіна, Михайло Зібницький, Олександр Давиденко, Микола Шкурко, у конструктивне русло скеровував раз-у-раз Дмитра Артеменка голова ГР Юрій Римський. Решта із 17 членів відмовчувалася. Тож для продовження конструктиву треба б активізувати пасив.

Наступне засідання намічене на 23 червня і буде розглядати роботу відділів освіти і культури, а також має заслухати інформацію щодо територіальної реформи. Сподіваються радники побачити до того часу реагування РДА на їх останні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм 15:35

Правоохоронці Сновського відділення поліції днями вилучили скутер «Хонда», який у вересні зник з двору місцевого жителя.

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП 14:47

19 листопада о 12:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць П'ятницької та С. Русової.

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування 14:37

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 13:57

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах 13:47

В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.