Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 квітня, 04:58:30

Чернігівські рятувальники вирушили на допомогу київським колегам, які ліквідовують складну пожежу на нафтобазі

09.06.2015   12:53Агенцiя

9 червня о 10:20 чернігівські рятувальники у складі 27 чоловік на 5-ти пожежних автомобілях вирушили у смт Глеваха Васильківського району Київської області з метою надання допомоги колегам щодо гасіння складної пожежі на нафтобазі ТОВ «Побутрембудматеріали».

Нагадаємо, що 8 червня о 17:29 на даній нафтобазі сталася пожежа резервуару з паливом об’ємом 900 куб. м з послідуючим перекиданням вогню на поруч розташовані резервуари з бензином. Першочергово для гасіння пожежі були залучені пожежно-рятувальні підрозділи Служби порятунку у кількості 18 чоловік та 6 одиниць техніки.

 Враховуючи ускладнення обстановки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій було негайно організовано залучення додаткових сил та засобів від гарнізонів Київської та Житомирської областей, м. Києва, Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” та пожежних поїздів від Укрзалізниці.

 Станом на 7:00 9 червня ліквідовано пожежу 1 резервуару ємністю 900 куб. м, триває гасіння 16 резервуарів, з них: 8 – ємністю 900 куб. м та 8 – ємністю 50 куб. м.

 Основні зусилля зосереджено на гасіння палаючих  резервуарів шляхом проведення пінних атак, а також захист і охолодження розташованих з ними поруч ємностей з пальним.

 Станом на 8:00 9 червня внаслідок розповсюдження вогню сталося детонування наземних  резервуарів. Обсяги руйнувань та кількість постраждалих уточнюються.

 Станом на 10:30 9 червня внаслідок детонування наземних  резервуарів постраждало 6 працівників ДСНС, яких з різними ступенями опіків госпіталізовано до медичних закладів.

Станом на 11:00 9 червня з трьома працівниками ДСНС не встановлено зв'язок. Вогнем знищено майже 10 од. техніки.

Для оцінки ситуації та координації дій підрозділів ДСНС і Нацгвардіі, на місце події прибув Міністр МВС України Арсен Аваков.

Залучені до ліквідації пожежі сили у цілодобовому режимі продовжують гасіння пожежі.

 Всього до гасіння залучено 308 осіб та 62 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 213 чоловік особового складу та 47 од. техніки, від Міноборони – 80 чоловік особового складу та 12 од. техніки, від Укрзалізниці – 15 працівників та 3 пожежних потяги.

 На місці події в цілодобовому режимі позмінно працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ДСНС України.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини