Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 10:14:28

В Чернігові міліція провела рейд проти нелегальної торгівлі

09.06.2015   07:00

Для впорядкування торгівлі у громадських місцях працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області провели рейд вулицями міста. Міліція провела оперативно-профілактичне відпрацювання Чернігова для виявлення порушників, які торгують харчами у невстановлених місцях.

Рейдові бригади, до яких увійшли дільничні інспектори міліції та працівники управління протидії злочинності у сфері економіки. Перевіряльники інспектували місця, де фіксувалися факти несанкціонованої торгівлі. Особливу увагу правоохоронці приділили центральній частині Чернігова.

Таке негативне явище, як стихійна торгівля, викоренити непросто, хоча міліцією боротьба з несанкціонованими місцями торгівлі ведеться постійно. Деякі громадяни навіть не уявляють, який ризик тягнуть за собою покупки в несанкціонованих місцях. Вони не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров'ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків.

Все просто: незаконну торгівлю ніхто не контролює, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють, а самі продавці працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних норм та реалізують товар з землі.

Походження продуктів нікому не відоме й завжди існує небезпека забруднення харчів різними мікроорганізмами. Особливо це стосується м'ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. А якщо людина отруїться такими продуктами, вона не зможе довести цей факт, бо немає суб'єкта, якому можна пред'явити звинувачення.

В ході рейду правоохоронці не тільки складали на порушників адміністративні протоколи за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, торгівлю з рук у невстановлених місцях та порушення порядку провадження господарської діяльності, а й проводили профілактичну роботу з дрібними порушниками.

Міліція планує продовжити практику подібних рейдів на постійній основі.

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини