Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:03:13

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта"

05.06.2015   12:30Агенцiя

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта" виконати зобов’язання по фінансуванню програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн. грн.

Прокуратурою області до господарського суду пред’явлено позов про стягнення з публічного акціонерного товариства „Укрнафта” на користь департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації коштів на фінансування програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн.грн.

Установлено, що 16.10.2013 Чернігівською облдержадміністрацією з ПАТ «Укрнафта» укладено договір, відповідно до умов якого  упродовж 2013-2015 років для розвитку соціальної інфраструктури в районах (Варвинський, Прилуцький, Талалаївський) активного видобутку нафти та газу передбачено перерахування частини прибутку від видобутку корисних копалин для будівництва та реконструкції шкіл, лікарень, дитячих садків.

Водночас, протягом 2013-2015 років кошти у сумі понад 11 млн. грн. до Чернігівської області не надійшли. Неодноразові звернення до керівництва акціонерного товариства щодо належного виконання умов угоди про фінансування залишилися безрезультативними.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини