Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 23:01:29

Куди дивиться керівництво, або чому люди самі прибирають у парку "Ялівщина"

05.06.2015   12:03

Десятки чернігівців вийшли на суботник, аби навести порядок у «Регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

Розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим сьогодні «славиться» одне з улюблених місць відпочинку мешканців нашого міста. Суботник – ініціатива Сергія Березенка, Голови ради регіонального розвитку Чернігівщини, який на зустрічі з активістами обурився станом у якому знаходиться парк.

Місцеві жителі підтримали таку ініціативу та взялися за прибирання. – Ми тут часто гуляємо з дітьми, це дуже гарне місце, за яким, нажаль, ніхто не доглядає належним чином, - оборюється Марина, яка прийшла на суботник разом з чоловіком. – Я не розумію куди дивиться керівництво парку і за що отримує щомісяця зарплату, - сказала жінка.

До речі про керівництво. Його діяльністю вкрай незадоволена місцева громада. На думку активістів Анатолій Мороз, депутат обласної ради та мешканець… Києва, був призначений на посаду посаду директора КЗ «РЛП Ялівщина» без оголошення конкурсу та без громадського обговорення кандидатури. Громадськість дорікає, що працювати з Морозом неможливо. Це зумовлено тим, що приміщення та стаціонарних телефонів комунальний заклад не має.

Сам директор з’являвся в Чернігові тільки на час сесій обласної ради, не дивлячись на те, що нарахування заробітної плати здійснюється постійно.

Тож окрім бажання привести до ладу парк, учасники акції намагалися привернути увагу центральної влади до особливостей місцевого управління комунальним підприємством.

Зокрема, місцеві активісти повідомили Сергія Березенка про те, що новий керівник намагається зменшити територію регіонального ландшафтного парку на 20 гектар в інтересах комерційних забудовників. Активісти передали голові Ради регіонального розвитку документи, у яких, на їхню думку відображені зловживання з боку Мороза. – РЛП «Ялівщина» - комунальне підприємство Чернігівської обласної ради, керівником якого є депутат облради. Це проблема комунального характеру. Треба, аби громада міста задала це питання самій обласній раді та її керівництву. Я, як Голова ради регіонального розвитку Чернігівщини, не можу впливати на думку громади. Але, всі ті документи та зауваження, які нам сьогодні передали отримають свою оцінку,  - сказав Сергій Березенко.


PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини