Сусіди допомогли вибратися з палаючого будинку 29-річному сину господарки помешкання
3 червня у с. Григорівка Бахмацького району під час пожежі житлового будинку сусіди допомогли врятуватися 29-річному чоловікові.
Повідомлення про загоряння о 01:00 надійшло до районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області. За викликом на місце події прибули вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.
На той момент вогонь охопив дах та перекриття житлового будинку, а у кімнатах спостерігалося щільне задимлення.
Професійними діями вогнеборці о 01:28 локалізували, а о 02:15 остаточно ліквідували пожежу.
Як з’ясувалося, 29-річний син господарки помешкання перебуваючи у нетверезому стані допустив необережність у поводженні з вогнем в результаті чого загорілись домашні речі.
Вогонь відрізав шлях до порятунку через вхідні двері тож чоловік намагався покинути небезпечну зону. На допомогу прийшли сусіди, які помітили пожежу, викликали рятувальників та витягли нетверезого чоловіка через вікно.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.