Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 03:35:12

На виплату лікарняних працівникам міста Чернігова Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності перераховано 23 млн.грн.

25.05.2015   10:42

Чернігівська міська виконавча дирекція є найбільшим структурним підрозділом обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянаму зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами та похованням.

Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, а їх у місті Чернігові налічується понад 93 тисячі,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог – оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою або вагітністю та пологами – працюючим громадянам перераховано понад 23мільйони гривень.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на похованнязастрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 79 тисяч гривень.

Піклується Фонд і про фізичних осіб-підприємців, які у разі виявлення бажання та за умов укладання з територіальним органом Державної фіскальної служби України відповідного договору про добровільну участь у системі соціального страхування, мають право наоплату лікарняного у разі хвороби, в зв’язку з необхідністю догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, а також на період вагітності та пологів. Таких суб’єктів підприємницької діяльності на сьогодні налічується 212 осіб.

Міська виконавча дирекція відділення Фондуі надалі прикладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого фінансування матеріального забезпечення працюючимгромадянам міста Чернігова.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за адресою: місто Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040, 678-238.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.