Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 23:35:59

На виплату лікарняних працівникам міста Чернігова Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності перераховано 23 млн.грн.

25.05.2015   10:42

Чернігівська міська виконавча дирекція є найбільшим структурним підрозділом обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянаму зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами та похованням.

Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, а їх у місті Чернігові налічується понад 93 тисячі,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог – оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою або вагітністю та пологами – працюючим громадянам перераховано понад 23мільйони гривень.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на похованнязастрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 79 тисяч гривень.

Піклується Фонд і про фізичних осіб-підприємців, які у разі виявлення бажання та за умов укладання з територіальним органом Державної фіскальної служби України відповідного договору про добровільну участь у системі соціального страхування, мають право наоплату лікарняного у разі хвороби, в зв’язку з необхідністю догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, а також на період вагітності та пологів. Таких суб’єктів підприємницької діяльності на сьогодні налічується 212 осіб.

Міська виконавча дирекція відділення Фондуі надалі прикладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого фінансування матеріального забезпечення працюючимгромадянам міста Чернігова.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за адресою: місто Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040, 678-238.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини