Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 16:49:40

На виплату лікарняних працівникам міста Чернігова Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності перераховано 23 млн.грн.

25.05.2015   10:42

Чернігівська міська виконавча дирекція є найбільшим структурним підрозділом обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянаму зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами та похованням.

Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, а їх у місті Чернігові налічується понад 93 тисячі,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог – оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою або вагітністю та пологами – працюючим громадянам перераховано понад 23мільйони гривень.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на похованнязастрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 79 тисяч гривень.

Піклується Фонд і про фізичних осіб-підприємців, які у разі виявлення бажання та за умов укладання з територіальним органом Державної фіскальної служби України відповідного договору про добровільну участь у системі соціального страхування, мають право наоплату лікарняного у разі хвороби, в зв’язку з необхідністю догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, а також на період вагітності та пологів. Таких суб’єктів підприємницької діяльності на сьогодні налічується 212 осіб.

Міська виконавча дирекція відділення Фондуі надалі прикладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого фінансування матеріального забезпечення працюючимгромадянам міста Чернігова.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за адресою: місто Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040, 678-238.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ