Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:58:34

На нараді розглянуто актуальні питання роботи обласного відділення Фонду

23.05.2015   07:55Агенцiя

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, спеціалісти виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та міжрайонних і Чернігівської міської дирекцій працюють над актуальними питаннями у сфері соціального страхування.

Про це йшла мова на нараді директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій, яка відбулася у м. Чернігові 22 травня та пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду П.І.Савича.

Із доповіддю про актуальні питання роботи виступив заступник директора С.А.Носовець.
На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2015 року на обліку перебуває 27 654 страхувальники, що на 395 більше, ніж на початок року, в тому числі, 983 особи уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду, яким зокрема, не передбачені витрати на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб, крім реабілітації.

Доходна частина Тимчасового розпису становила 115,2 тис. грн. або 104,8 % до запланованих. Витратна частина склала 35,2 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 23,3 млн. грн., по вагітності і пологах – 7,9 млн. грн. Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 31,5 млн. грн.

Страхувальниками, за І квартал надано 6 642 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно. Як наслідок, упереджено безпідставне надання фінансування витрат по коштах Фонду на суму 14,6 тис. грн.
Здійснювався контроль і за невиробничим травматизмом, за результатами якого відмовлено у віднесенні витрат за рахунок коштів Фонду по 34 страхових випадках на загальну суму 54,5 тис. грн.

У відповідності до Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою правління Фонду від 26.12.2014 № 37, міською та міжрайонними виконавчими дирекціями обласного відділення було надано матеріальне забезпечення 7 застрахованим особам на загальну суму 78,0 тис. грн., в тому числі допомога по тимчасовій непрацездатності на 6,4 тис. грн. і вагітності та пологах на 71,6 тис. грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.